Descriere

продается 3-ка  / центр Кишинева/

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 3 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 75m2 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare 143
Nivelul 7
Număr de nivele 9
Balcon 2
Bloc sanitar 1
Adresa Albisoara
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P
Încălzire prin pardoseală Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view17 aprilie 1080 vizualizari

Se vinde-Apartament cu 3 camere, 75m²,Centru, Albisoara

ID: 7038
109,000 €
calculator-creditCalculator
838 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P
Share

Anunturi recomandate

15
Apartament cu 2 camere, 64m², Strada sarmizeghetuza photo
Apartament cu 2 camere, 64m², Strada sarmizeghetuza
110,000 €   1,718 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 68m², Mircea cel Bătrân photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 68m², Mircea cel Bătrân
109,900 €   1,616 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 50m², Gheorghe Madan photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Gheorghe Madan
109,500 €   2,190 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 54m², Independentei photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Independentei
109,900 €   2,035 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 54m², Albișoara photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Albișoara
109,900 €   2,035 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor
107,500 €   1,733 €/m²